Zamysły na prezenty dla mężczyzn

Rocznica urodzin, Imieniny, a może dzień chłopaka? Mniejsza z tym jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że zakup upominku dla płci męskiej to koszmar. Perfumy, książka czy krawat? A może kupon na zakupy ewentualnie praktyczny sprzęt domowy?Przed tematem wyboru prezentu umieszcza nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i innymi jubileuszami, a głównie przed świętami - podczas zakupowej gorączki w grudniu. Mamy świadomość, że odpowiednio dobrany podarunek zdziała obdarowanemu dużo radości, a niewydarzony - wprawi w skrępowanie (również obdarowującego). Jakie podarunki są mile widziane?
portfel
Author: Stocard
Source: http://www.flickr.com
Jednym z nich mogą być portfele Pierre Cardin, które są zjednoczeniem praktyczności i klasy. Dzięki wyeksploatowaniu szlachetnego materiału w stonowanym kolorze portfele Pierre Cardinustanawiają niezwykle wykwintny dodatek - idź na stronę. Portfele Pierre Cardin tow szczególności różnorodność kształtów, bogactwo kolorów i odcieni, oraz niestandardowe kontrastowe dodatki. Ważną cechą tych portfelibędzie też bardzo przemyślana praktyczność dostosowana zarówno dla minimalistów, dla których portfel to zaledwie 'pojemnik' na pieniądze, jak też dla ludzi szczególnie trudnych, dla których portfel to prawie że mała torebka bądź saszetka, w którym powinno się pomieścić kilkanaście kart kredytowych, dokument rejestracyjny, rachunki a także wyciągi z kart kredytowych albo zdjęcie (zobacz i porównaj) ukochanej osoby.

więcej informacji
Author: Krenig
Source: Krenig
Osiągalne modele Pierre Cardin wyróżniają się niezwykle atrakcyjnym wyglądem i dobrą funkcjonalnością. Inną sugestią na prezent mogą być aktówki męskie. Jest to wyjście, które przyzwoli na szybką organizację w każdej chwili. W większym stopniu poręczne aniżeli teczki, z tej racji częściej są używane w ciągu dnia w pracy. Aktówki męskie pozwalają na noszenie dokumentów czy notatek w porządku . Aktówki męskiewyposażone są dodatkowo w punkt na długopis, karty kredytowe czy wizytówki, dzięki czemu zawsze można mieć je w pobliżu.
Wyszukanie prezentu, który sprawi komuś intensywną radość, nie jest prostym zadaniem. Pamiętajmy więc o trzech regułach. Pierwsza z nich połączona jest z zdziwieniem: dobry prezent to taki, który jest niespodzianką. Druga kwestia dotyczy wiedzy: aby sprawić komuś słuszny podarunek, przystaje znać jego poglądy i zainteresowania. Trzecia zasada związana jest z marzeniami: doskonały prezent jest odzwierciedleniem naszych pragnień dodatkowo marzeń, na których spełnienie sami byśmy zapewne się nie odważyli. I pamiętajmy, że nie ważna jest cena, ale istotapodarku.