Serwis www z ciekawymi prezentami

prezent w okrągłym stalowym opakowaniu
Author: CARLISLE HVAC
Source: http://www.flickr.com
Pracownicy takiej agencji z pewnością podpowiedzą warte uwagi idee na spędzanie tego wyjątkowego wydarzenia, ale warto mieć w zanadrzu trochę własnych koncepcji. Jeśli nic ci nie przychodzi do głowy, czytaj niżej. Podobno znamy naszą drugą połowę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić ciekawy prezent, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od dawna marzy nasza żona, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych względów to sobie odmawia. Dobry prezent powinien być jak rozwikłana zagadka podświadomości – odkrywać ukryte pragnienia.

I nie muszą to być pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet zawsze ciekawą propozycją. Nie kupujmy kobiecie kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Pomyślmy raczej o biżuterii – jeśli nasza partnerka ją lubi, lecz nie ma jej zbyt wiele, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o antycznym meblu lub starym zegarze – kupmy więc to, czego nie mamy w naszym domu, a co będzie przez długie lata przypominać o wspólnej rocznicy.
otrzymanie prezentu
Author: daveoratox
Source: http://www.flickr.com
Naturalnie upominki niestandardowe warto przekazywać takiej osobie, co do której możemy mieć pewność, że przypadnie on jej do gustu albo w niecodziennych okolicznościach i które zdarzają się sporadycznie.

Jeśli chodzi o pierwszą sytuację możemy na przykład kupić nietypowy prezent dla dziewczyny lub chłopaka (odkryj więcej). Może być to chociażby nietuzinkowa bielizna, z nieszablonowym krojem i w ciekawych barwach. W drugim przypadku możemy wybrać nietypowy prezent na 18 albo z okazji wieczoru panieńskiego - strona, na której znajdziesz przykłady. W tym przypadku również może być to niekonwencjonalna bielizna albo rozmaite gadżety, których zazwyczaj na co dzień nie używamy. Warto odwiedzić w tym celu sklep z nietypowymi upominkami, gdzie kupimy naprawdę niesamowite cudeńka.

Takie pakiety są oczywiście przygotowane w taki sposób, aby znalazło się w nich jak najwięcej usług skierowanych właśnie do par. Mogą to być przykładowo nastrojowe kolacje czy nawet SPA dla dwojga (więcej pomysłów na prezentokracja.pl) – wszystko w komfortowych warunkach i wyjątkowym klimacie. Hotele oferują dla takich par pokoje przygotowane specjalnie dla nich, co jest następnym powodem, dla którego można tu naprawdę przyjemnie spędzić swój czas. Taki pobyt jest w stanie naprawdę mocno zbliżyć do siebie dwoje ludzi, zatem na pewno warto od czasu do czasu wybrać się na coś takiego nawet bez żadnej konkretnej okazji. Nie musi to być naturalnie jakiekolwiek długie wakacje, bo czasami zwykły weekend w pełni wystarcza do tego, aby choć na chwilę zapomnieć o swojej szarej codzienności.
Wieczór panieński
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wartą uwagi propozycją na wieczór panieński jest zaproszenie tancerza erotycznego.

Ten obyczaj wziął się z USA, gdzie jest niezwykle często praktykowany na tego typu przyjęciach. Tancerz może się ubrać w strój taki, jaki wskaże osoba zatrudniająca – może to być na przykład ubiór seksownego strażaka. Taka impreza jest kosztowna, ale warto wyłożyć te środki na dobrą zabawę. Przy tej sprawie mała uwaga – jeżeli wybierzesz tego typu pokaz artystyczny w trakcie wieczoru panieńskiego, zanim wynajmiesz tancerza erotycznego spytaj się przyszłej żony, czy jej to odpowiada. Ona zaś powinna spytać też swojego przyszłego męża, by w przyszłości nie było żadnych kłopotów i wzajemnych pretensji.