Pozbycie się blizn

Author: Salon Urody Pasja
Z każdej strony towarzyszą nam ludzie wypielęgnowani oraz nieskazitelni. W dowolnym filmie lub klipie pokazywane są jedynie perfekcyjne twarze oraz sylwetki. Powoduje to globalny pościg za estetycznym wyglądem, nie takim w naszym rozumieniu lecz tym które się nam przedstawia. Mniej lub bardziej podświadomie każdy człowiek pragnie wyglądać jak najkorzystniej. Stwarza to świetną okazję i okoliczności dla gabinetów urody oferujących wszelakie czynności, które w krótkim czasie umożliwią osiągnąć oczekiwany wynik.

Wiąże się to najczęściej z całkiem dużymi kosztami, które są bezwzględnie nakręcane przez zachodnie ideały. Ale z jakich dokładnie usług warto skorzystać?
wellderm - logo
Author: Wellderm
Source: Wellderm
Normalne współcześnie stało się usuwanie owłosienia. Jest to jedna z pierwszych procedur wpływających na naszą aparycję jaka stała się popularna i stosowana na szeroką skalę. Początkowo obejmowała szczególnie strategicznych miejsc na ciele, zaś dzisiaj bardzo chętnie pozbylibyśmy się całego porostu ze skóry. Na przestrzeni czasu zmianie uległy także metody, służące do usuwania owłosienia.

Powszechne kiedyś golarki znacznie częściej wypierane są laserami, które zapewniają długotrwały efekt skóry bez włosów. Jedną ze świetnych i powszechnie dostępnych kuracji bywa endermolifting (kliknij by wiedzieć więcej). Zabieg stosowany jest na oblicze, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znacząca poprawa jędrności cery. Endermolifting stosuje się także w przypadku, kiedy dama chce chociaż nieco poprawić kontur twarzy. A jeśli konkretna mężatka zechce zaskoczyć swoją prezencją partnera, to rzeczony zabieg będzie w tej sytuacji idealnym wyjściem - poza wspomnianymi w tym miejscu korzyściami, trzeba również pamiętać o tym, że kolejnym walorem tej kuracji pozostaje usunięcie tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku.

Nawet, gdy po trzech miesiącach kuracji znikną nasze problemy skórne to i tak co jakiś czas trzeba iść do lekarza, tylko dzięki regularnym wizytom i ścisłemu stosowaniu się do porad dermatologa uda nam się naprawdę zlikwidować problemy - informacje o usługach. Co istotne, niektóre problemy skórne będą znikać dopiero po kilkunastu tygodniach i dopiero dłuższa kuracja pozwoli osiągnąć oczekiwany efekt. Nie powinniśmy, więc się zrażać tym, że po tygodniu, czy dwóch nie widzimy super wielkiej różnicy.
Laser na nieestetyczne blizny
Author: Dreamstime
Source: Dreamstime
Niektóre modele świetnie radzą sobie także z rozstępami oraz bliznowcami, pozostałe z kolei doskonale sprawdzają się podczas usuwania głębokich zmarszczek a, także redukcji wiotkości całej skóry.

Poza usuwaniem blizn służyć może on także do epilacji, czyli do jednej z nadzwyczaj rozpowszechnianych teraz metod pozbywania się zbędnego owłosienia ze skóry. W zabiegu takim jak epilacja, włosy wyrywane są wraz z korzeniami, co w prosty sposób zapobiega ich odrastaniu. Żeby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar powinien się znajdować w odpowiednich rękach, co oznacza, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykwalifikowany dermatolog. A dodatkowo, jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, zada on trzydziestolatce parę ważnych pytań, a od otrzymanych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy konkretny zabieg można w ogóle wykonać - wybrane schorzenia mogą być bazą do odmowy wykonania np. mezoterapii igłowej.