Podarunki dla 4 latka

Co zakupić na prezent dla 4 latka? Tym razem kilka propozycji prezentowych dla maluchów 4 lat.


W tym wieku dzieciaki najczęściej wiedzą co pragną, ale nadal sądzę, że jest jeszcze bez liku rzeczy do odkrycia.
Możliwe, iż 5 latek doskonale wie, że marzy o drugim samochodzie, lecz można pokusić się o coś innego albo prócz bagateli z ulubionym bohaterem dać coś zupełnie nowiutkiego. Mogą to być na przykład drewniane zabawki (gry dydaktyczne) Goki lub tak zwane nawlekanki - najlepsze znalazłem tu: https://nefere.pl/m2,Goki. Ćwiczymy paluszki, zatem nawlekamy, mocujemy etc. Jest bez liku tychże zabawek, są chaty, w których doczepia się muchę, są drzewa, w których doczepia się jabłka, są kwiatki, są czterokołowce. Tu wariactwo na całego. W każdym razie fajne do treningu palców, nauki wiązania i przyjemnej rozrywki.


pokój dziecięcy
Author: MUUNTO
Source: MUUNTO


Łamigłówki magnetyczne jest to zabawka, która może być już obecna od trzecich urodzin, jednak taki pięciolatek zupełnie inaczej będzie się tym zajmować. Obecnie zainteresują go plansze ze wzorami co jak złożyć, a nie wyłącznie zwykłe przyczepianie. Dla małych oraz większych rysowników polecam drobne zabawki, które doskonalą malunki. Rysowanie i zmazywanie, różne poradniki, jak coś nakreślać krok po kroku. Nieduże przedmioty, które mogą wyciągnąć na dłużej. Pięć lat to ten magiczny wiek, gdzie rozpoczyna się przystępność wielu gier. Dla pięciolatka jest ich naprawdę mnóstwo. Mogą być w wyższym stopniu zręcznościowe połączone z oswajaniem się z kostką.
Czterolatek spokojnie poradzi sobie z większymi puzzlami, może jeszcze nie 1000 elementów, lecz na pewno więcej aniżeli piętnaście szt.. Kapitalną zabawką dla pięciolatka może okazać się również jeździk retro - nie ma nic bardziej odjazdowego - sam zobacz klikając tu: https://nefere.pl/1925,Jezdzik-retro-wyscigowy-srebrny?cid=37.