Jacy młodzi twórcy internetowi są współcześnie najbardziej popularni oraz które treści proponują swym odbiorcom?

Przełom XX i XXI wieku to przedział kolejnych wielkich zamian technologicznych. Telefony komórkowe, urządzenia mobilne czy na koniec sam Internet. Łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych w tej sekundzie informacji to zbawienie dla mnóstwa ludzi.

portal społecznościowy
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Jednak te wszelakie zawartości ktokolwiek musi sporządzać i zamieszczać. Tak zwane media społecznościowe łączą w sobie miliony ludzi tego typu jak Krzysztof Gonciarz facebook. Ten młodzieniec, urodzony 19 czerwca 1985 roku robi teraz oszałamiającą karierę na całym globie. Krzysztof Gonciarz youtube posiada już na swym koncie około 4000 zrealizowanych zamysłów wszelakiego typu, swą aktywność prowadzi praktycznie na kompletnym świecie - w Japonii, w USA czy naturalnie w Polsce. Nic zatem dziwnego, że jest współcześnie jednym z czołowych polskich twórców wirtualnych.

Odmiennym młodym twórcą elektronicznym jest Kaluch facebook, jaki na swym kanale w najobszerniejszym serwisie z filmami udostępnia swe produkcje, na których wchodzi w postać recenzenta gier komputerowych. Kaluch youtube prowadzi swoją działalność od blisko 10 wiosen i przez taki okres opublikował ponad 500 filmów i zgromadził przeszło pół milionową grupę odbiorców swojej internetowej pracy.Następnym dowodem na dziennikarską działalność młodych ludzi jest pewna Karolina, jaka na należącym do firmy z Mountain View portalu z filmikami stworzyła jeden z najbardziej popularnych tak zwanych kanałów tematycznych pod nazwą stylizacjeTV. Na kanale niniejszym udostępniła już ok. tysiąca filmów poświęconych takiej problematyce jak makijaż na mokro czy też samoprzylepne rzęsy. Na kanale stylizacjeTV youtube można by także poznać 10 produktów do pielęgnacji ciała za maksymalnie 10 złotych czy też przykładowo jakie są koreańskie kosmetyki.